X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

ارسال پیامک صوتی از سیم کارت های ایرانسل ممکن می شود

شنبه 11 آذر‌ماه سال 1391 ساعت 02:40 ب.ظ


sound-sms

پیامک صوتی

با ارایه این سرویس شما می توانید با شماره گیری شماره رایگان 719 از خط ایرانسل خود به مدت یک دقیقه پیام صوتی خود را ضبط کرده و برای فرد مورد نظرتان ارسال نمایید.

پس از اینکه پیامتان را ضبط نمودید می توانید به سه روش پیامک صوتی خود را برای مشترک مورد نظر ارسال نمایید :

روش اول : ایرانسل یک پیامک به مشترک مورد نظر شما ارسال می نماید و وی را از اینکه شما برای او پیام صوتی گذاشته اید آگاه می سازد و در آخر پیامک وی را برای طریقه های شنیدن این پیامک صوتی آگاه می نماید.

روش دوم : پس از اینکه پیام شما ضبط شد با دستور شما ایرانسل یک تماس خودکار با مشترک مورد نظر برقرار کرده و پیام صوتی شما را پخش می نماید.

روش سوم : فایل پیام صوتی شما پس از فشرده سازی توسط یک ام ام اس به مشترک مورد نظر ارسال گردیده و وی قادر خواهد بود آن پیامک صوتی را گوش دهد.

شما می توانید همزمان یک پیامک صوتی به لیست افراد مورد نظرتان با یکی از سه روش بالا ارسال نمایید و حتی قادر به فوروارد کردن پیامک صوتی مورد نظر می باشد.

ایرانسل نرخ این نوع پیامک (پیامک صوتی) را 62 تومان برای هر ارسال تعیین نموده است ، مثلا وقتی شما پیام صوتی را برای 10 نفر ارسال نمایید هزینه آن معادل 620 تومان می شود.

سرویس پیامک صوتی ایرانسل برای تمامی مشترکین ایرانسل اعم از اعتباری و دایمی امکان پذیر می باشد و نیازی به فعال سازی ندارد.

برای ارسال پیام صوتی به صورت ام ام اس تنها در صورتی قادر خواهید بود که ام ام اس خود را فعال نموده باشید ولی شخص دریافت کننده در صورتی که ام ام اس خود را فعال نکرده باشد می تواند با رمز و آدرسی که به صورت پیامک برای وی ارسال می شود پیام شما را گوش دهد اما به دلیل اینکه تمامی افراد ام ام اس خود را فعال نکرده اند بهتر است با یکی از دو روش اول اقدام به ارسال پیامک صوتی نمایید.

تیم خرید شارژ

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo